Перегляди за останній місяць

6 клас

   Завдання для учнів  6-х класів на час карантину.


Одягни маску та дихай спокійно!

Шановні учні, приєднуємося до проєкту "Одягни маску та дихай спокійно"!
Вчителями трудового навчання запущено новий проєкт для учнів, колег, батьків! Наша програма з трудового навчання дозволяє, вчителям трудового навчання, вносити зміни в залежності від умов. Саме такі умови зараз і настали. Саме зараз предмет "Трудове навчання" такий важливий! Долучайтесь!
Пропонується матеріал до роботи за проєктом "Захисна маска для обличчя". Матеріал створений для дистанційного навчання.


Запрошую учнів 6-х класів ознайомитися із завданнями.

УВАГА !!! ЧЕКАЮ фото практичних робіт, які не встигли з різних причин
виконати впродовж минулих тижнів.Також на цій сторінці ви можете знайти ті завдання які не встигли виконати.
УСПІХІВ!!!

03 травня - 15 травня 2020 року

ПРИКРАСА ДЛЯ РЮКЗАКА

Всі ми любимо подорожувати. Але мало кому відомо, що вік найдавнішого зі знайдених людиною рюкзаків складає вже майже п'ять тисяч років! Зазнаючи в ході своєї еволюції різні зміни, заплічний мішок продовжує завойовувати загальну любов і визнання: його цінують за особливу міцність і зручність в застосуванні, а з недавніх пір - ще й вважають даниною моді. Так, на сьогоднішній день виробники випускають продукцію для будь-яких цілей і на будь-який смак, в тому числі рюкзаки шкільні та молодіжні, міські та спортивні, а також дорожні, туристичні та навіть військові!
Рюкзак або наплечник- це не тільки стильний, але і зручний, багатофункціональний і дуже практичний аксесуар.
Ви можете взяти його з собою на прогулянку, або зібрати в нього все необхідне для подорожі коли закінчиться карантин. А зараз залишайтесь в дома і бережіть себе.




21-26 квітня 2020 року

Завдання  для 6 класів:

 19 квітня 2020 р, багато сімей у світі  святкували Великдень. Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво.  За традицією, Великодню передує серйозна підготовка: прибирання оселі; очищення думок, душі і тіла; приготування різноманітних святкових страв і ласощів. 

Наш уряд готує до презентації проєкт «Великдень вдома», який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами у церквах, щоб запобігти  поширення COVID-19. 
Я вважаю, що це дуже гарна нагода, щоб разом, всією сім'єю, підготувати дійсно гарне свято! 

Твоє завдання: 

Термін виконання - до 25 квітня 2020 р. 

1. Скласти перелік всіх пристосувань, приборів та механізмів, що були виконані  під час прибирання оселі напередодні свята. 

2. Скласти пам'ятку щодо правил безпечної роботи під час використання побутової хімії, що  використовувалася під час прибирання оселі напередодні свята. 
3. Зробити селфі , як ти прибираєш оселю

 4. Всі завдання оформити в документі Word відправити  вчителю у вайбер в особисті повідомлення

5. Попроси батьків оцінити твою роботу,  разом поставьте оцінку.

Для дівчат!  
Якщо ви не змогли виконати завдання через поважну причину: я ЧЕКАЮ ваші відповіді, не звертаючи на терміни.  УСПІХІВ!


16-20 березня 2020 року


Завдання для 6 класів 1. Термін виконання - до 22 березня 2020 р.





Органайзер для канцелярського приладдя


«Коробка з кришкою»  перегляньте майстер - клас




 Підставка для ручок та олівців

Красиві підставки  від пані Світлани




За допомогою простих дій пропоную створити симпатичний і функціональний органайзер, в якому можна зберігати дитячі канцелярські дрібниці. Знадобиться лише кілька картонних лоточків з-під яєць, гарячий клей та гострі ножиці.
Матеріали:
  • картонні яєчні лотки;
  • великі гострі ножиці;
  • макетний ніж;
  • клей-пістолет.
Порядок дій:
Обережно відрізаємо видовжені перегородки між комірками. Розрізаємо навпіл картонний лоток по всій довжині. Відділяємо окремо кожну комірку.
Ножицями надрізаємо кожну комірку на чотири частини — це буде основа для пелюсток; дно залишаємо, як є. Ножицями надаємо пелюсткам форми, яка може бути як заокругленою, так і видовженою, гострою. Накладаємо дві квіточки одна на одну, склеюємо термоклеєм та добре притискаємо.
Тичинки створюємо з видовжених перегородок: просто нарізаємо бахрому на всю довжину, не зачіпаючи маленької основи. За основу приклеюємо в середину кожної квітки з пелюстками. Для даного проекту використано 15 квіточок.
Тепер переходимо до основи органайзера. Переверніть закритий лоток на десяток яєць догори дном. На центральній осі в такому лотку йде чотири великих заглиблення. Вирізаємо макетним ножем ці заглиблення таким чином, щоб залишились максимально широкі отвори.

На етапі декорування приклеюємо квіточки до основи органайзера, вставляємо у отвори олівці, ножиці, ручки, маркери, пензлі. У відсіки органайзера поміщаються навіть маленькі горщики з живими квітами. Тому використовуйте саморобну конструкцію для зберігання, як вам буде зручно.













ЗРУЧНИЙ САМОРОБНИЙ ОРГАНАЙЗЕР ДЛЯ ОЛІВЦІВ

  • Робиться прямокутна заготовка з закругленими кутами.
  • З того ж матеріалу вирізується смужка трохи довше нашої заготовки.
  • У заготівлі робиться від 10 до 20 надрізів, через які пропускається стрічка.
  • З одного боку стрічка випускається з заготовки на 5-10 см, а з іншого пришивається.
  • Ну і на останньому етапі органайзер згортається і визначається, де розмістити заклепку і отвори на стрічці.
Загалом, нічого складного. Зробити такий органайзер для олівців під силу кожному. До речі, його можна використовувати не тільки для олівців, для і для інших речей, наприклад, канцелярського приладдя. Простий органайзер для олівців своїми руками

Для дівчат!  Якщо ви не змогли виконати завдання через поважну причину: я ЧЕКАЮ ваші відповіді, не звертаючи на терміни.  УСПІХІВ!

30 березня-03 квітня 2020 року

Браслет зі шнурка: проста схема плетіння
Проект навчить швидко робити рукотворні браслети всього лише з одного метрового шнурка. Знадобиться розуміння просторового розташування, уважність та пам'ять.
Матеріали:
  • шнурок довжиною 1 м./ можна замінити на шовкову стрічку/
Процес:
Зробіть всі кроки, як вказано в інструкції. Важливо уважно роздивлятись, яка частина шнура проходить зверху або знизу.
Спершу закрутіть лівий кінець шнурка у петлю. Далі просуньте туди нову петлю, створену на сусідній ділянці справа.
Змініть положення лівого кінця мотузки: тепер він проходитиме під шнурком замість того, щоб лежати зверху. Потягніть за кінець, поки не утвориться нова петля, зафіксована вузликом.
Створіть трохи правіше нову петлю та просуньте крізь попередню таким чином, як на фото.
Потягніть нижню частину до себе вниз (стрілка з цифрою 1), щоб затягнувся вузол. Наступний крок — збільшуйте верхню петлю: для цього тягніть ліву частину верхньої петлі вгору (стрілка з цифрою 2).
Велику верхню петлю зменшуємо до початкового розміру: для цього тягнемо мотузку вправо. Знову повторіть всі елементи створення вузла, починаючи з формування нової петлі та протягування її у попередню.
Плетіння продовжується доти, доки довжина браслета не сягне приблизно 75% від обсягу руки. Після цього кінці браслету пов'язують між собою у вузол. Цей тип плетіння є двостороннім, тобто з одного боку ви отримаєте візерунок у вигляді коси, а з іншого — красивий ланцюжок.


6 клас

      Можна з впевненістю сказати, що кожен з вас, шановні шестикласники, уже вміє виготовляти багато красивих та корисних речей. Але на цьому не слід зупинятися. Адже кожен з нас має можливість удосконалити свої вміння і навчитись чогось нового, зробивши світ навколо нас красивішим та радіснішим.
      У цьому навчальному році ви продовжите виготовляти корисні вироби, опануєте нові технології та отримаєте багато корисних навичок, які знадобляться вам у дорослому житті. 
      Наш електронний «Помічник» допоможе вам у роботі та створенні власних неповторних і корисних виробів, якими будете користуватись не тільки ви, а й ваші рідні, друзі та інші люди в школі та за її межами. 
     Пам'ятай про те, що виконання проекту буде більш продуктивним, якщо ти використаєш досвід інших людей, які вже виконували подібне завдання.

2019-2020 навчальний рік 

Увага! Для ознайомлення з матеріалами переходимо за посиланням, натиснувши на назву проекту, та обов'язково переглядаємо Додаток - презентацію.

Проект "Великодні мотиви"



Увага! Усі питання щодо виконання завдань пишемо , на електронну пошту або на нашій інтернет дошці оголошень на цьому блозі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

З Днем знань !

  З Днем знань, школяр дорогий, З початком вересня! Прагнень, радощів, перемог, Друзів надійних, відданих! Нехай пишаються батьки, Часто хва...